Markanızı Mobile Taşıyın

Native ya da Hybrid, Siz Nasıl İsterseniz

Markanızı müşterilerinizin cebinde taşıyabilecekleri mobil uygulamalara dönüştürün.

Pazaryerleri, kargo şirketleri ve bankalar ile kusursuz entegrasyon, teknolojik altyapı, güvenlik korumaları, alışveriş, pazarlama modülleri, ücretsiz destek ve çok daha fazlası. Sanal dükkanınızı açmanız için ihtiyacınız olan her şey tek bir pakette.

Nasıl Çalışıyoruz?

Keşif ve Başlangıç

Dijicrea ekibi, platformlar ve kanallar, hedefler, hedef kitle, mevcut marka stratejileri ve daha fazlası dahil olmak üzere projenin kapsamını tartışmak için müşteriyle bir ilk toplantıya ev sahipliği yapar.

Bu toplantıda, projeyi yöneten dijital stratejist, derinlemesine rakip araştırması yapmak ve kapsamlı bir dijital strateji tamamlamak için gerekli bilgileri toplayacaktır.

Dijital Strateji

Başlangıç görüşmesinden sonra dijital stratejist, özelleştirilmiş bir dijital strateji oluşturmak için 1. adımda tamamlanan marka stratejisi belgesini kullanacaktır.

Her strateji, müşterinin hedeflerine, hedef kitlesine, uygulamanın başarılı olması için ihtiyaç duyduğu iyileştirmelere bağlı olarak kişiselleştirilir.

Bilgi Mimarisi

Dijital stratejistler ve bilgi mimarları, platformun özelliklerini ve işlevlerini belgelemek için birlikte çalışacaklar.

Ardından, tasarımcılar ve geliştiriciler için tüm öğeleri belgeleyerek ve sonraki aşamalarda yansıtılmalarını sağlayarak yeni ve geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için birlikte çalışırlar.

Tasarım Modelleme

Uygulama mimarisi onaylandıktan sonra tasarımcılar, yapıyı özetleyen ana çerçeveleri oluşturacaktır.

Ana çerçeveler tasarlandıktan sonra, tasarımcılar, uygulamanın kullanıcıya nasıl görüneceğine dair statik bir görüntü benzeri tasarım oluşturmak için renkler, logolar ve marka öğeleri ekleyecektir.

Kodlama ve Geliştirme

Tasarımlar onaylandıktan sonra geliştirme aşamasına geçilir. Burada, ön uç geliştiriciler, müşterilerin göreceği öne bakan arabirimi oluştururken, arka uç geliştiriciler içerik yönetim sistemini oluşturacak ve bu yönetim panosunu ön uca bağlayacaktır.

Kalite Güvencesi

Geliştirme süreci boyunca ve web sitesi yayınlanmadan önce, geliştiriciler ve dijital stratejistler de dahil olmak üzere ekip üyeleri, mobil uygulamanın her yönünü, düzgün çalıştığından ve müşteri tarafından onaylanan orijinal tasarımlarla eşleştiğinden emin olmak için test edecek.

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

Bir Teklif Alın

Müşteri temsilcimiz ile görüşün