Biz Kimiz

DijiCrea Yazılım Hizmetleri, uçtan uca web ve mobil uygulamalar geliştiren, pazarlama çözümlerini yazılımsal süreçlerle bir araya getirerek şirketinizin gelirlerini ve marka bilinirliğini arttırmayı hedefleyen bir yazılım şirketidir.

Kurumsal web tasarım uygulamaları, mobil uygulamalar, şirket içi yazılımlar, e-ticaret uygulamaları, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi, barındırma ve DevOps alanlarında hizmet veren DijiCrea Yazılım Hizmetleri, müşterilerine özel çözümler üretmektedir.

Kurumsal İş Ortağınız

A'dan Z'ye tüm süreçlerinizi yönetiyor, dijital dönüşümünüzü gerçekleştiriyoruz.

Her biri alanında uzman ekibimiz ile tüm süreçlerinizi yönetiyor, dijital dönüşümünüzü A'dan Z'ye gerçekleştiriyoruz. İş ortaklarımızın değerini anlıyor, benimsiyor ve hizmet kalitemizi yüksek standartlar ile sunuyoruz. Geliştirdiğimiz projeleri sadece müşterilerimizin taleplerine göre sunmakla kalmıyor, yeni fikirler üreterek onların yararına olacak özelliklerle donatıyor, bu sayede iş geliştirme süreçlerine katkı sağlıyoruz.

Neden DijiCrea?

 • Kaliteli

  İş ortaklarımızın değerlerini anlıyor, benimsiyor ve hizmet kalitemizi yüksek standartlar ile sunuyoruz. Geliştirdiğimiz projeleri sadece müşterilerimizin taleplerine göre sunmakla kalmıyor, yeni fkirler üreterek onların yararına olacak özelliklerle donatıyor, bu sayede iş geliştirme süreçlerine katkı sağlıyoruz.

 • Güvenilir

  Müşterilerimizle çözüm ortaklığı kurmanın önemini biliyor, geliştirdiğimiz tüm projelerde bu çerçevede garanti ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Size özel atanmış temsilcimiz ile sorunlarınızın çözümü sadece bir telefon kadar uzağınızda.

 • Yenilikçi

  Büyümenin en iyi yolu olarak inovasyonu görüyoruz. Bu sebeple, müşterilerimize hizmet verirken süreç olarak yenilemeyi, sonuç olarak ise yeniliği amaç ediniyor, projelerimizde yeni stratejiler geliştirerek müşterilerimiz adına fark yaratmaya, iş dünyasındaki büyümelerini sürdürebilmeleri için avantaj sağlamaya çalışıyoruz.

 • İleri Teknoloji

  İnovasyona sadece müşterilerimizin işlerini geliştirme sürecinde değil, kendi içimizde de önem veriyoruz. Mevcut yazılım araçları arasında işinize en uygun, en stabil, en verimli ve en ileri teknolojileri kullanıyoruz.

Dijital Dönüşüm ve Pazarlama Çözümlerimiz ile işinize değer, çalışanlarınıza güç katın.

Sektörde 10 yılı aşkın tecrübemiz, öncelikli hizmet kalitesi anlayışımız ve uçtan uca yönetilen tümleşik çözümlerimiz ile müşterilerimiz büyüyor, biz büyüyoruz.

İletişim
Müşteri temsilcimiz ile görüşün