360° Dijital Pazarlama

Pazarlama süreçleriniz emin ellerde

Siz şirketinizi yönetin, biz pazarlama süreçlerinizi.

Daha çok müşteriye ulaşmak, bir yandan da marka bilinirliğinizi arttırmak ister misiniz? Öyleyse 360° Dijital Pazarlama hizmetimiz tam size göre! Dijital pazarlama süreçlerinizi uzman pazarlama çalışanlarımızın ellerinde kurumsal ve verimli bir yapıya kavuşturabilir, şirketinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyanın Gücüyle Tanışın

Sosyal Medya Yönetimi, Google Ads, Facebook Ads ve Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerimiz ile pazarlama süreçlerinizi ayrı ayrı ya da tamamını kapsayacak şekilde yönetiyor, reklam ve pazarlama giderlerinizin doğru müşterilere ulaşmasını, size maddi getiri olarak dönmesini sağlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Keşif ve Başlangıç

Dijicrea ekibi, platformlar ve kanallar, hedefler, hedef kitle, mevcut marka stratejileri ve daha fazlası dahil olmak üzere projenin kapsamını tartışmak için müşteriyle bir ilk toplantıya ev sahipliği yapar.

Bu toplantıda, projeyi yöneten dijital stratejist, derinlemesine rakip araştırması yapmak ve kapsamlı bir dijital strateji tamamlamak için gerekli bilgileri toplayacaktır.

Dijital Strateji

Başlangıç görüşmesinden sonra dijital stratejist, özelleştirilmiş bir dijital strateji oluşturmak için 1. adımda tamamlanan marka stratejisi belgesini kullanacaktır.

Her strateji, müşterinin hedeflerine, hedef kitlesine ve pazarlama faaliyetlerinin başarılı olması için ihtiyaç duyduğu iyileştirmelere bağlı olarak kişiselleştirilir.

Bilgi Mimarisi

Dijital stratejistler ve bilgi mimarları, platformun özelliklerini ve işlevlerini belgelemek için birlikte çalışacaklar.

Ardından, tasarımcılar ve geliştiriciler için tüm öğeleri belgeleyerek ve sonraki aşamalarda yansıtılmalarını sağlayarak yeni ve geliştirilmiş bir pazarlama deneyimi oluşturmak için birlikte çalışırlar.

Tasarım ve Geliştirme

Pazarlama stratejisi onaylandıktan sonra geliştirme aşamasına geçilir. Burada, tasarım geliştiriciler, müşterilere sunulacak tasarımları oluştururken, arka uç geliştiriciler mevcut proje üzerinde gerekli yazılımsal düzenlemeleri sağlar.

Raporlama

Geliştiriciler, tasarımcılar ve dijital stratejistler de dahil olmak üzere ekip üyeleri, pazarlama faaliyeti süresince tüm işlevlerin düzgün çalıştığını ve pazarlamanın amacına uygun şekilde ilerlediğini, gerekli dönüşlerin alındığını kontrol eder. Aylık olarak olarak oluşturulan raporlar müşteriye sunulur.

Sorularınız
ve talepleriniz için

Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

Bir Teklif Alın

Müşteri temsilcimiz ile görüşün